Ma - Vrij vóór 17.00 uur besteld zelfde dag verzending binnen NL
Gratis bezorging*!
Unieke maattabellen
altijd de juiste maat!
30 dagen zichttermijn
Banned Retro 50s Lets Go Dancing Cardigan in Lipstick Red
Normale pasvorm.
Onze maatindicatie: | EU | Lengte | |
---|---|---|---|
S | 36 | 42 | |
M | 38 | 43 | |
L | 40 | 44 | |
XL | 42 | 44 |
Dit is onze eigen maattabel: dit kledingstuk is opgemeten én door onze TopVintage dames gepast. Om je niet onnodig te verwarren, hebben wij geen specifieke afmetingen vermeld. Zie onze maatindicatie en onze eventuele TIP!; dan zit je altijd goed!
De 50s Lets Go Dancing Cardigan is een echte klassieker! Classy in al haar eenvoud en daardoor DE perfecte match met al jouw vintage kledingstukken! Deze korte cardi heeft een elegante V-halslijn, lange mouwen en grote glimmende knopen. Uitgevoerd in een fijngebreide, lipstickrode viscosemix met een heerlijke stretch voor een mooie aansluitende pasvorm. De combinatiemogelijkheden zijn eindeloos!
- V-halslijn
- Lange mouwen
- Reeks knopen
- Stretchy ribboord langs de halslijn, mouwen en onderkant
- Korter stijltje
- Gratis verzending binnen NL, BE, DE, AT, FR, LU & UK
naar alle overige landen gratis verzending vanaf € 250 - Ma - Vrij vóór 17.00 uur besteld = directe verzending in Nederland
in alle overige landen vóór 15.30 uur
Duitsland vóór 23.59 uur besteld, levering binnen 48 uur - Altijd de juiste maat dankzij uniek maatadvies!
Elk artikel wordt opgemeten en gepast - 30 dagen zichttermijn
Niet tevreden? Geld retour! - Alles over onze retour service
- 60% Rayon
- 20% Elastane
- 20% Polyamide
- Handwas koud (niet in water laten staan)
- Was donkere kleuren apart
- Wasmachine 30c fijn wasprogramma
- Niet laten reinigen bij stomerij
- Niet in droger
- Strijken binnenste buiten lauw
Dit was mijn eerste bestelling bij TopVintage en ik was eigenlijk alleen op zoek naar leuke/schattige schoentjes voor onder een jurkje. Toen ik op deze site uitkwam kon ik me alleen niet meer helemaal inhouden haha, oeps.
De zwarte ballerina's: zitten als gegoten! Ik zit qua schoenmaat net iets onder 39,5, dus het is altijd afwachten hoe de schoen valt. Omdat ik ballerina's liever net iets te strak heb dan net iets te los (dan gaan ze floepen) gokte ik maar op maat 39 en dat was dus een goede keus.
De rode pumps met laag hakje: Ik was heel benieuwd hoe deze zouden vallen, omdat ik met pumps merk dat ze me vaak toch iets te klein zijn, ondanks een correcte maat. Ik besloot daarom ook om maat 40 te bestellen (ook omdat ze vrij smal vallen) en dat bleek een goede keus! Ze zitten iets te los, maar door het bandje over de voet blijft mijn hak wel gewoon zitten en omdat ze iets te los zitten lopen ze ook echt heel fijn.
Rode vestje: past ook perfect! Heel fijn dat de mouwen lekker lang zijn. En het maatlabel klopt ook goed: een S is inderdaad een 36 (in sommige winkels is S een 34 en dan zit hij bij mij vaak net te krap).
Haarstrikje met kersen: de afwerking van het plastic bij 1 van de kersen is niet helemaal mooi (er zit een soort plastic bobbel bij het steeltje die ik er zelf niet afkrijg), maar terugsturen vind ik het niet waard.
Rood haarlint: lekker lang en mooie kleur, zoals op de foto!
Vorige week eerst het rode en zwarte vestje besteld en dit waren weer toppertjes, zaten gelijk perfect dus gelijk de rode in blauw besteld.
Omdat het zwarte vestje niet beschikbaar in rood was een vestje van Bunny besteld en ook hier zeer tevreden over en is iets dikker.
Over de rok ben ik al langere tijd aan het twijfelen, ik ben vrij klein (1.60) en vrij brede heupen dus ik was bang dat het niet zou staan..............maar wat ben ik blij dat ik de rok toch besteld heb, hij zit super fijn ,staat goed en ik voel mij op en top vrouwelijk.
Top Vintage weer heel erg bedankt voor de snelle levering en de hele mooie spulletjes!!!
Also: Ich bin mit fast allem sehr zufrieden was ich mir bisher bei TopVintage bestellt habe!
Bis auf die Schuhe waren auch alle Grössenangaben super!!! (Schuhe vielen leider sehr groß aus und gingen zurück)
Das Shirt ist nach 2 Wäschen nicht mehr ganz so in der Form wie vorher. (leicht ausgeleiert trotz Schonwäsche!!! SCHADE ansonsten sehr schön)
Jeans ist mega toll auch nach dem Waschgang!
Großes Lob an Euch für Die liebevolle Verpackung und die kleinen Überraschungen in den Paketen!
Die Strickjacke und die Accessoires sind einfach nur schön!!!
Werde wohl noch öfters bestellen! :-)
GLG Nancy
Hallo Nancy, bitte entschuldigen Sie uns dass das Shirt nach dem Waschen nicht mehr so schön in Form ist. Das darf nicht passieren. Ich werde mich heute noch kurz bei Ihnen melden um Ihnen eine Lösung anzubieten.
Liebe Grüße,
Desiree
Kundenservice
Ich liebe es die Kombination rot-blau zu tragen. Das Kleid ist ein wahrer Traum, der Stoff ist toll und hält im Winter auch angenehm warm. Der Schnitt schmeichelt einfach nur. Dazu kombiniert mit der roten Strickjacke und dem Schaltuch (das Mohnblütenmuster ist ein Traum!) ist man weder zu leger noch zu aufgestylt angezogen.
Die Jacke passt hervorragend zu meinen Kleidern und Röcken, die Länge ist genau richtig. Die Farbe toll, die Qualität sehr angenehm auf der Haut. Armlänge etwas zu lang , aber kein Problem, einfach umschlagen. Werde mir noch andere Farben bestellen. Lieferung
panty naturel: de zwarte streep is vrij dik en valt op, dit geldt ook voor de horizontale streepjes. Dus ga niet voor deze panty als je een subtiel streepje wil. Ook zie je naast de streep aan de binnenzijde iets de zwarte stof doorlopen waardoor het het geen strakke naad is. Prima panty maar de volgende keer kies ik wat anders
panty zwart: super panty, zit lekker zacht. naad is subtiel en loopt door tot over de billen. Zeker een aanrader!
J'ai acheté ces trois articles pour offrir un look rétro à ma filleule de 17 ans pour son anniversaire, elle a adoré! La robe est légère et l'imprimé cerise irrésistible et indispensable dans un dressing rétro! J'ai craqué pour les petites boucles d'oreilles assorties et le joli gilet rouge qu'elle pourra porter avec beaucoup d'autres tenues.
Erg vrolijke kleur rood en heerlijk kort model vestje, net warm genoeg voor wel alle seizoenen te dragen, met dun of iets dikker truitje eronder.
Jurk of rok kan niet zonder dit hippe liefje.
De zwarte van hetzelfde had ik gelukkig al in mijn bezit.
Wel moest ik de maat (m) die ik normaal heb omruilen voor een (S)
Rekt goed en de mouwen zijn lekker lang.
Tip,
Hand wassen lauw even in handdoek droog rollen op rekje liggend verder drogen en het blijft lang nieuw!
Fijn bij T.V. hebben ze hét beste !
Bedankt weer !
De kleur rood is mooi, echt brandweer rood zeg maar.
De lengte is perfect voor op jurkjes, eindigt mooi net boven de taille.
Ik heb hem bij de Unique Vintage Delores (geruite) jurk gecombineerd.
Er zit vrij veel rek in het materiaal dus de mouwen gaan prima over andere mouwen heen. Ze zijn ook langer dan ik gewend ben maar dat is een voordeel, andere vestjes hebben vaak te korte mouwen.
Nu hopen dat hij ook mooi blijft na het wassen.
So much a lady and jet sexy.
Heerlijke stoffen. Zit heerlijk. Benadrukt je rondingen zonder af te tekenen.
Dat lichtblauwe jurkje staat prachtig bij mijn donkere huid.
De groene jurk is een waterval van zachte en prachtige stof.
En dat rode vestje is ook echt lipstick-rood.
Het uitpakken was een feestje. Jullie hebben er zeker een klant bij
En alweer een geweldig pakje van Top Vintage. Mijn portemonnee wordt hier niet blij van, maar ik wel! Het jurkje met op de rug gekruiste bandjes past perfect en is ideaal met dit warme weer. En mijn beha kan er gewoon onder, maar dan wel als halter gedragen. Het andere jurkje is ook prachtig, en die kan ik in de herfst zelfs nog door dragen met een panty eronder. Het vestje gaat ook zeker van pas komen als het weer wat koeler wordt. Mooie kleur en prima pasvorm. En nu mag ik voorlopig even niks meer bestellen.
Dazu gab es noch die schönen Ohrringe, die dem Outfit mit Heels auch eine schicke Note verleihen.
Der Cardigan ist ein toller Alltagsbegleiter und passt zu verschiedenen Gelegenheiten.
Der Versand war flott und die Verpackung sehr liebevoll und persönlich .
Im neuen Jahr bestelle ich definitiv wieder :)
It's not as figure hugging as their "overload" short sleeved cardigan which is why it's not a 5, despite this it coordinates well with both my clothes and my life, and the buttons don't gape in the boob area which is actual magic. If you want a cropped cardigan that blesses you with not needing to glance down to see if the buttons have popped so you can focus on other things, buy this.