Bunny
50s Meriam Polkadot Swing Dress in Red and White
Deze 50s Meriam Polkadot Swing Dress in Red and White is een prachtige tijdloze klassieker in typische fifties vintage stijl!
Uitgevoerd in katoen met een lichte stretch in rood met witte polkadots. Mooie zogenaamde sweetheart top (gevoerd met dezelfde stof) met geplooide inzet, aansluitende top en net boven je taille uitlopend in een volle cirkelrok, leuk om met een petticoat te dragen voor een extra feestelijk effect! Aan de achterzijde van de top is smock elastiek ingezet voor een perfecte pasvorm. Valt over de knie bij een lengte van 1,67 m, zoals te zien is bij ons stunning redhead model Vanessa Frankenstein. Ideaal voor een feestje, picknick, bruiloft of een prachtige zonnige dag!
Foto's: Damfino
Artikelnr. 10969- 98% Katoen
- 2% Elastane
- Wasmachine fijne was / lingerie met waszakje
- Niet in droger
- Strijken binnenste buiten lauw
Ich liebe beide Kleider sehr!!! Sie sitzen sehr gut und geben meinen weiblichen Rundungen genug Platz und kaschieren an genau den richtigen Stellen ;)
Das Material ist gut verarbeitet.
Ich werde den Sommer und die Partys in den Kleidern genießen!
Der Petticoat ist einfach nur wow! Gibt den Kleidern den Extratouch und fühlt sich wunderbar weich an!
Danke!!!
Mooi jurkje, zit goed (maat klopt) en is heerlijk licht en luchtig. Laat de zomer maar komen!
Hallo, ich möchte hier einmal meine vollste Zufriedenheit erwähnen. Ich bin sehr begeistert von Top Vintage sowie der Qualität der Kleidung. Einfach nur toll. Vielen Dank an das Team und vor allem Danke fürs immer wieder nette Schokoladenpräsent und der tollen Verpackung des Paketes.
LG
Wat een geweldige service. Andere swing dress geruild, het model was voor mij minder geschikt :-(
Binnen een week is het geregeld!
Deze swing dress zit geweldig en ik voel me er super slank in, zeker met de prachtige petticoat eronder!
Nu hopen op mooi weer, kan niet wachten tot ik de jurk kan dragen.
Net mijn pakje ontvangen. Maat is perfect en staat super. Jullie hebben er een nieuwe klant bij. Gr Jolanda
Wat een jurken! En wat een service! Ben heel blij met mijn nieuwe aanwinsten, ik bestel zeker nog...
Zomer bestelling gedaan.
Laat de zon maar komen.
Zonnige groet,
Pauline
Hele mooie jurk binnengekregen vandaag.
Snelle levering, en zelfs met een maatje meer een goede pasvorm!
Vanmorgen was het dan eindelijk zover de postbode kwam mijn 2 nieuwe jurken brengen.Niet dat het bij jullie lang duurde maar het kwam doordat koninginnedag ertussen zat en ik geen geduld had, wat was ik blij met het pakketje,
maar ik werd nog veell blijer toen ik het pakket openmaakte.
Wat zijn de twee jurken mooi,
ik ben helemaal verliefd vooral op de dolores red hibuscus dress, manlief vond dit ook de mooiste jurken die ik bij jullie heb besteld.
Ik vond de dolores dress zo mooi dat ik hem vanavond al aanheb gedaan toen ik met een vriendin uit ging eten, en in de rood met witte polkadot jurk voel ik me echt een spaanse danseres.
Nee niets meer dan lof, over jullie jurken en de goede service die jullie altijd hebben. chapeau!!!
Zojuist mijn jurkje ontvangen! Ik heb meteen de zomer in mijn hoofd! Heerlijk zwierig, licht en vrolijk! Bedankt Top Vintage voor weer een schot in de roos!
Vandaag mijn pakketje gehad. Ik mocht de jurk uitzoeken als verjaardagskadotje. En wat een super kado! Een prachtige jurk en zeker met de petticoat. I love it!
Afgelopen dinsdag mijn verjaardag gevierd en en helemaal blij gemaakt met twee van jullie prachtige jurken en twee paar schoentjes........alles zit helemaal perfect en ik voelde met super jarig !!!!!
Gister mijn Bunny Retro halter 50s Meriam Swing dress in Polka red white met petticoat ontvangen. Het staat werkelijk GEWELDIG! Helemaal gelukkig mee! Bedankt voor de goede service! In mijn wishlist staan nog enkele jurken die ik zeker in de gaten houdt! Mijn volgende bestelling volgt snel!
Groetjes,
Gisella
Vandaag mijn eerste bestelling aangekregen en zeer tevreden!
De schoenen zitten supergoed en de kleedjes zijn zeker en vast even mooi als op de site. Ze vallen wel wat te lang (aangezien ik niet erg groot ben) maar ga ze zelf gewoon wat korter maken.
Zeer tevreden en er zullen zeker nog aankopen volgen! :)
Net mijn zoveelste bestelling ontvangen en zoals gewoonlijk: super! Ben écht tevreden en het is ook wel eens leuk om budgetvriendelijke jurkjes te kunnen aanschaffen :-) Bedankt Top Vintage Team! xxx
Ik heb gisteren deze twee jurkjes ontvangen met alweer een prima en supersnelle levering:
-Bunny 50s Retro halter Carly Swing Dress Lavender Stripes flowers
-Bunny 50s Retro halter 50s Meriam Swing dress in Polka red white
Ze passen perfect en met m'n petticoat zijn ze echt superleuk en feestelijk. :-)
Dat het maar gauw zomer mag worden!!
En proficiat met de award van "Best Webshop Ladies Fashion 2012"!
Groetjes uit België
Looooooove......
Ich liebe ihn,er passt wunderbar.
Super warm,ein Blickfang.
Wunderschöner Stoff,sehr schöner Schnitt und die Farbe....traumhaft.
Das wird der beste Herbst/Winter ever
Not for me...
Helaas, ik vond de rode jurk er super feestelijk uitzien, maar toen ik hem uitpakte en aantrok, vond ik de kwaliteit en de pasvorm echt tegenvallen. Ik vond het een beetje een 'schort-gehalte' hebben..Excusez-moi! De mintkleurige kokerrok is echt fantastisch, die houd ik! De zwarte variant staat al op mijn wish-list ;).
De rode rok was ook leuk geweest, maar de maten klopten niet voor mij. Hij was nog te groot (en vrij breed bij de heupen). De broek was ook helaas een maat te groot, als die nog beschikbaar was geweest in een kleinere maat had ik deze zeker geruild!
leider
nix für meine Figur, meine Brüste werden irgendwie platt gedrückt.
Schick
der Sommer kann kommen
Volledig in retro mood!
Na 13kg minder durf ik het te wagen ... En .... TOP! Past perfect en staat me beeldig! We zijn nu beide in retro stijl gekleed in onze mobiele koffiebar en de mensen vinden dit geweldig! Volgende bestelling komt eraan dus!! Bedankt!
Klaar voor het feest!
Met dit setje maak ik deze zomer echt wel de blits op de bruiloft van vrienden! Mooie materialen, voelt luxe en degelijk aan. En: zelfs met een lengte van 1,83m is alles lang genoeg!
Traumhaft schön
Habe heute dieses schöne Kleid bekommen, den dazugehörigen petticoat und ebenfalls einen Gürtel als Accessoire. Ich bin total begeistert von diesem Kleid, es passt sehr gut und ist schön luftig! Bei meiner Größe von 1,83m endet das Kleid kurz über dem Knie...es hat eine schöne Länge.
Klaar voor de zomer
Supersnelle levering met altijd een leuke verrassing (met Pasen zelfs een paashaas :-) )
Ieder pakketje is echt een cadeautje voor mezelf.
De Yumi jurk is geweldig voor een warme zomerse dag. De jurk staat fantastisch. Ik heb wel een maat groter besteld dan mijn normale maat.
De langere jurken zijn erg feestelijk en zonder petticoat ook gewoon te dragen. De bolero past perfect en voelt lekker warm (dunne stof). De oorbellen wilde ik gewoon hebben omdat ze zo schattig zijn.
Schade...
Dieses Kleidchen mußte ich leider mitsamt Petticoat zurückschicken. Es saß dank der Größentabelle perfekt, aber an mir war es leider nicht schick. Bei meinen kurzen Beinchen hätte beides deutlich kürzer sein müssen. Allerdings unkomplizierte Retour und sehr schnell Geld wieder da! Das war super!
Heel blij!
De jurk zit eigenlijk als gegoten. Ook zonder petticoat valt hij wijd. Het is vrij stijf katoen, maar dat maakt de jurk wel van degelijke kwaliteit. En het schijnt niet door, ook fijn.
De schoenen zijn er superleuk bij. Helemaal af.....
Nu nog mooi weer want ik wil het graag met Pasen aan :)
Einfach nur perfekt!
Super schnelle Lieferung, angezogen und verliebt! Passt perfekt und fühlt sich super auf der Haut an! Ich bin total begeistert!!!!
Ik ben weer super blij met die 2 swingende jurkjes en petticoat nu mag de zomer weer beginnen
Excellent! The dress is perfect with good color and volume even without petticoat.
This is the perfect store.
Thank you very much.
Supersnelle levering en goede pasvorm.
Wat ben ik blij met dit jurkje!
Ik voel me er supervrouwelijk in, en hij is prachtig in combinatie met de petticoat!
Fijn zomerjurkje - ik heb ook de roze - zit heerlijk door het elastische achterpand; casual en luchtig zonder petticoat, feestelijk en net iets aparter met ;)
Beautiful dress, I love how soft it fits the bust! The little gift that came witht the package was really cute too!
Overall I'm very satisfacted with my order, thank you!
Vivement l'été!!!
Très jolie robe!!!
Le tissu en coton est fin et transparent, de fait, il faut soit un jupon, soit un fond de robe.
Mais vivement le soleil et la chaleur!!
A bientôt.
Ahhhhhh
wenn doch nur schon Sommer wär... Das Kleid passt perfekt und mit Petticoat ist es einfach der Knaller! Freu mich sehr, bis ich es tragen kann.
Verrassend mooi!!
Mijn eerste bestelling bij Topvintage. Het komt al binnen in een mooie doos. Als je de doos openmaakt, maakt je hart een sprongetje! Wauw! Alles mooi verpakt in vloeipapier en/of tule zakjes en daarbij ook nog een cadeautje.
Dan de spullen. Alles is van een mooie kwaliteit, heldere kleuren zoals op de foto’s, past perfect dankzij de per item specifieke maattabellen, in één woord; geweldig! Er hoeft niets terug. P.s. De petticoat is heel vol en zacht, kriebelt niet, kun je dragen met blote benen.
Dit was wél m’n eerste maar zeker niet de laatste bestelling!
Vrolijk
Goede pasvorm, zandloper figuur. En je kan nooit genoeg rode jurken hebben! :)
AWESOME!!!
I'm very happy have bought this one.
This dress is beautiful, material (cotton) is very nice to the touch.
I'm italian and i wear a 40' size, i ordered an S and it fits perfectly.
Delivery times reflects the truth and since when you see the package you can appreciate kindness and professionality.
Thank you so much, see you my next order.
toujours parfait
2ème commande et toujours aussi parfait
livraison hyper rapide et vêtement parfait
que demander de plus
Wunderschön, passt perfekt!
Das Kleid war das erste Produkt, das ich mir hier bestellt habe.
Es passt perfekt, nicht zu groß, nicht zu klein und die Farben sind knallig, wie im Bild!
Wunderschön!
Das Kleid ist so schön und es passt perfekt durch den Stretchanteil an den Seiten. Tolle Passform, war sofort verliebt!
Mein neues Lieblingskleid
Dem Titel ist nichts mehr hinzuzufügen. Sehr, sehr schön. Toller Schwung, bequem. Glatt die Überlegung wert, ob es nicht noch in blau in meinen Kleiderschrank wandert.
Superschöne Kleider!!!
Alle Kleider in Top Qualität und perfekter Passform.
Absolute Kaufempfehlung!!!
Love TV