Werkdagen voor 16.30 uur besteld = zelfde dag verzonden
Gratis verzending vanaf €49
Unieke maattabellen
altijd de juiste maat!
Shop nu & betaal later











Lovely Audrey Cream Pearl Choker Necklace
Lovely sieraden! ~ Deze Audrey Cream Pearl Choker Necklace is een korte opvallende ketting met classy parels en strass accenten.
De ketting is uitgevoerd in shiny zilver en heeft 5 rijen kleine cremekleurige geregen glasparels. De grote ronde hanger is een echte eyecatcher en bestaat uit bloemvormige strass steentjes met middelgrote parels. Afgewerkt met een handige zilveren karabijnsluiting en verlengkettinkje. Deze tijdloze klassieker is geinspireerd op Audrey Hepburn tijdens haar rol in de film Breakfast at Tiffany's!
Gezien in Vintage Lifestyle, in Für Sie, op yenyangblog.wordpress.com, op thestylishconfessions.com en bij socialite Marijke Helwegen!
- Gratis verzending* naar Nederland en België
- Werkdagen voor 17.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
- Unieke maattabellen, altijd de juiste maat
- Elke werkdag nieuwe artikelen
- Niet tevreden? Geld retour!
- Shop nu & betaal later
- Eenvoudig retourneren
- Kunstparel
- Nikkelvrij
- Strass
- Zilverkleurig onedel metaal
- Vermijd contact met water/parfum/schoonmaakmiddel
Ik zie dat niet alles wat ik ooit bij jullie besteld heb erbij staat. Mijn halve kledingkast is gevuld met jurken van Topvintage ik bestel er al vanaf het begin. De leukste retro merken en daarom de mooiste jurken. Alles zit goed en de service van Topvintage is on-Nederlands goed en prettig.
Net de zwarte jurk ontvangen. Mooie kwaliteit stof, maat is perfect. De jurk kleed inderdaad mooi slank af. Het model is echt prachtig. Meteen goedgekeurd door mijn man, ik ben weer helemaal blij, en klaar voor het Nieuwe jaar. Topvintage, dank voor de service en het lekkers erbij. Voor jullie allemaal een goed en Gezond Nieuwjaar gewenst.
Hoe kun je geluk vasthouden? Gisteren werd een prachtige doos bezorgd, alleen de doos al was een feest. Als een cadeautje heb ik hem een uurtje op tafel laten staan voordat ik hem open maakte. Het voelde alsof ik jarig was. In de doos zaten allemaal mooi ingepakte pakjes.
Wat ben ik blij, dit gevoel van geluk wil ik vasthouden. Zo verzorgd, zo mooi!
Het jurkje zit prachtig. Ik ben klein (1.63 m) en vrij zwaar. Ik heb de jurk in maat 16 besteld, hij zit mooi. Wel is hij veel te lang, dus morgen even naar de kleermaker om hem 10 cm korter te laten maken.
Het onderjurkje (shape ware) zit prachtig. Mooi materiaal zit lekker strak en geeft je figuur een mooie lift.
Bij het bestellen van de panty's heb ik getwijfeld tussen 40 en 20 dernier. Deze panty's (40 dernier) zitten goed en zijn van een mooie kwaliteit maar ik ga toch ook nog de dunnere bestellen.
En dan de ketting: een plaatje. Ik was bang dat hij te klein zou zijn maar dat is niet het geval. Doordat er een ruim kettinkje aan zit is hij voor mij voldoende ruim.
Mijn weekend was top, wat fijn dat Topvintage er is.
Overigens had ik een week voor mijn bestelling via e-mail contact met de klantenservice en ik werd uitstekend geholpen. Dank jullie wel. Binnenkort bestel ik weer..........
Ik ben dol op dit soort brede colliers met parels, en ik ben er erg blij mee. Door de ruime afstelmogelijkheid aan de achterzijde is hij gelukkig ook geschikt voor dames met een wat voluptueuzere hals zoals ik.
Wel sluit ik mij aan bij het commentaar op het kleine sluitinkje: wat een gepriegel! Zelfs voor mijn man.... ;-)
Nou zeg het zelf. Prima afgewerkt , goede kwaliteit en alles past weer perfect. Het presentje doet me steeds glimlachen. Ik miste wel enkele steentjes van de oorbellen. Jammer, de bijpassende halsketting is super! De parels en de armband zijn echt de kers op de taart. Hartelijk bedankt vintage-team fijne feestdagen gewenst aan iedereen.
Hallo Monique, wat vervelend dat je enkele steentjes van de oorbellen mist. Dit mag niet gebeuren! Ik zal vanavond nog contact met je opnemen en de juiste oplossing aanbieden.
Groetjes
Alexandra
Klantenservice
Heb 2 sets parelketting en armbanden besteld. En wat zijn ze mooi.
Ben er super blij mee, staat echt ontzettend mooi.
Alleen de slotjes zijn een beetje klein, dus wel een beetje moeilijk omdoen de ketting, maar gelukkig heb ik een super lieve man, die dit voor me doet. Zal zeker vaker terug komen bij jullie.
De ketting heb ik gedragen bij klassiekere jurkjes. Dit accessoire ligt gewoon 20 jaar bij de mooie momenten klaar om gedragen te worden. Tijdloos. Mooi afgewerkt. Klassiek met een twist. Niet ouwbollig dus!!
De jurk met het bolerojasje heb ik met heel veel plezier al gedragen. Het is een opvallend geheel, dus ik krijg er veel "commentaar" op. Het kleedt niet echt slank af (maat 46), maar.....oogt zo mooi gekleed, vrolijk, stijlvol en ladylike, dat mij dat he-le-maal niets uitmaakt! Ik voel me er heerlijk in!
Deze ketting is super mooi, maar ... helaas toch terug gedaan. De 4 dubbele parelrijen zijn eigenlijk net te kort om mooi rondom de hals te sluiten. Met het verleng-kettinkje zie je de bevestiging waar de parels aan zitten bijna op je schouders liggen. En het slotje is in je eentje niet dicht te krijgen ... Toch jammer, op het plaatje is-ie zo mooi!
De jurkjes zijn geweldig! De zwarte met kant is een klein beetje te groot, het top valt redelijk groot uit. Maar de bandjes met een steekje vast en t was opgelost. De Audrey choker is prachtig. Alleen een beetje kort om het mooi passend te hebben. Zou iets langer mogen zijn. Voor de rest top!! Weer snelle levering en zo mooi verpakt! Just love it!!
Lieferung super schnell, alle nötigen Informationen was Retouren/Umtausch, Service sehr, sehr gut geschildert und übersichtlich.
Leider Perlenkette Art: 11321 fehlerhaft, Steine fehlten, die Haftung kann nich lange halten, trozdem sehr schönes Design. Rock Art 12679 Bettie Page Pensil ohne Füterung auf der Rückseite, für die Qualität überteuert bei 84€.
Masse passen perfekt.
Mode ist sehr hübsch, kan die weiter empfehlen, wer nicht so genau auf Qualität der Stoffe und Nähte achten kann ist super bedient.
Schade Hedy das die Kette nicht in Ordnung war. Tut uns wirklich Leid. Natürlich lösen wir dieses Problem für Sie. Wir werden sofort Kontakt mit Ihnen aufnehmen. Die Qualität unserer Artikel ist uns sehr wichtig aber leider kann dies leider mal passieren.
Mit freundlichen Grüßen, Sandra, Teamleiter Kundenservice
Die Kette ist einfach wunderschön. Mein Mann meint, sogar noch schöner getragen, als auf dem Foto!
Schnelle Lieferung und ein kleines Willkommensgeschenk! Vielen Dank! Diese Website ist ein Traum für Vintageliebhaber wie mir mit weiblichen Formen aus einer vergangenen Zeit, ich spare bereits auf das nächste Teil! Weiter so!
WAUW, wat ben ik superblij weer met deze prachtige jurk! Met de pettycoat eronder en mijn fantastisch mooie Bordello schoentjes erbij (met de roos erop in zwart satijn), steel ik misschien de 'thunder' wel weg van de bruid volgende week....Vandaag waarschijnlijk de accessoires binnen, die ik besteld had en dan is het plaatje compleet.... Dank jullie wel voor deze oppepper die precies op het juiste moment kwam!