Werkdagen voor 16.30 uur besteld = zelfde dag verzonden
Gratis verzending vanaf €49
Unieke maattabellen
altijd de juiste maat!
Shop nu & betaal later




Banned Retro 50s Rocky Top in Leopard
Normale pasvorm.
Onze maatindicatie: | EU | Lengte | |
---|---|---|---|
S | 36 | 56 | |
M | 38 | 56 | |
L | 40 | 57 | |
XL | 42 | 59 |
Dit is onze eigen maattabel: dit kledingstuk is opgemeten én door onze TopVintage dames gepast. Om je niet onnodig te verwarren, hebben wij geen specifieke afmetingen vermeld. Zie onze maatindicatie en onze eventuele TIP!; dan zit je altijd goed!
Sassy en schattig deze 50s Rocky Top in Leopard! Rawrrr... hoe geweldig is dit Rocky Top?! De top heeft een mooie ''slash'' halslijn en flatterende 3/4 mouwtjes met splitjes die afgezet zijn met kleine vaste strikjes, só cute! Uitgevoerd in een heerlijke soepele, stretchy, fijngebreide viscosemix met een pittige panterprint die zijn perfecte pasvorm zal blijven behouden, zelfs na een aantal wasbeurten. All you need is love... en deze top natuurlijk!
- Aansluitend model
- ''Slash'' halslijn
- 3/4 mouwen met splitjes
- Vaste strikjes
- Lang genoeg om op een normale heupbroek te dragen
- Gratis verzending* naar Nederland en België
- Werkdagen voor 17.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
- Unieke maattabellen, altijd de juiste maat
- Elke werkdag nieuwe artikelen
- Niet tevreden? Geld retour!
- Shop nu & betaal later
- Eenvoudig retourneren
- 70% Viscose
- 30% Nylon
- Handwas binnenste buiten lauw (niet in water laten staan)
- Binnenste buiten wassen
- Was donkere kleuren apart
- Wasmachine Wol programma KOUD
- Niet laten reinigen bij stomerij
- Niet in droger
- Liggend drogen natuurlijke wijze
- Strijken binnenste buiten lauw
Love the Lulu Hun booties!!
Ze zitten heel comfortabel, hoefde ze niet eens in te lopen, zaten meteen goed!!
Groene jurkje is ook mooi, zit goed, maar dat wist ik al, die heb ik ook in een andere kleur :)
De top met Leopard print is cute, kreeg meteen complimentjes!
Met het vestje ben ik ook erg blij, mooie kleur!
Tot de volgende bestelling maar weer, zo werk ik langzaam m'n wishlist af :)
Laat ik met het positieve beginnen, het zwarte bontje is heerlijk zacht en heeft een gemakkelijke grote oog-haak sluiting, beeldig, ook het luipaard topje is naar tevredenheid, de chocolade lekker, alleen jammer, dat het luipaard bontje een haakje heeft, dat los zit en zo mini-mini klein, dat het nauwelijks te bevestigen is. De kattenpincet is leuk, die gaat naar een vriendin, die katten spaart.
Beste Joyce, geweldig om te lezen dat je over het algemeen tevreden bent met je items, maar wat vervelend dat je je artikel niet goed kunt sluiten. Onze excuses! Ik heb je zojuist een berichtje gestuurd zodat we er samen naar kunnen kijken!
Groetjes,
Nicole
Klantenservice