Tamaris

50s Phyllis T-Strap Pumps in Matte Black

315
€ 69,95

Ook verkrijgbaar in:

Bekijk ons maatadvies
Maatadvies & Maattabel

Normale pasvorm.

Toon maten in cm inch
Onze maatindicatie: EU Plateau Hak
36 36 1 7.5
37 37 1 7.5
38 38 1 8
39 39 1 8
40 40 1 8
41 41 1 8
42 42 1 8

?Hoe meet ik mezelf op?

maat op label EU

Tijdelijk uitverkocht

Tamaris

50s Phyllis T-Strap Pumps in Matte Black

Maat:

Oh nee... deze maat en/of dit artikel is tijdelijk uitverkocht.

Ontvang je graag een e-mail zodra dit item/jouw maat weer - vrijblijvend - beschikbaar is via onze website?
Vul dan hieronder je naam en e-mailadres in en we houden je op de hoogte! 

Verwachte levertijd: Helaas nog niet bekend

checkmark_icon

Werkdagen voor 16.30 uur besteld = dezelfde dag verzonden

checkmark_icon

Vind de perfecte pasvorm in onze maattabel

In de pocket!
Tamaris

50s Phyllis T-Strap Pumps in Matte Black

Maat:

Style dit met

Verder shoppen Winkelmandje bekijken

Deze 50s Phyllis T-Strap Pumps in Matte Black beschikken over de X-factor! Ze zijn uitgevoerd in zwart 'faux' leder met een T-strap bandje, een elegante stiletto hak en een subtiel plateau waardoor ze minder hoog zijn dan ze lijken. Het comfortabele 'touch-it' voetbed zorgt ervoor dat pijnlijke voetjes tot het verleden behoren! Kortom, een prachtige en veelzijdige pump die iedere retro outfit helemaal afmaakt!

  • T-strap
  • Rond neusje
  • Verstelbaar enkelbandje
  • Zilverkleurig gespje
  • Plateauzool 
  • Comfortabel Touch-It voetbed van leder
  • Anti-slip zool
Artikelnr. 36214

  • Binnenzijde combi leer / synthetisch
  • Kunstleer
  • Zilverkleurig onedel metaal
  • Zool synthetisch

  • Vermijd contact met water/parfum/schoonmaakmiddel

Style dit met

Reviews (3)

nl

Blijheid

Na een tijdje rust aan te doen, nu toch weer wat bestellingen gedaan :)

De Collectif Stella broek kwam ontzettend gekreukeld binnen dus meteen maar even gestreken. Zwierige zomerbroek met echt lange pijpen, iets dat fijn is met mijn lange benen. Waars had een M ook gepast, maar dat ie nu meer op m'n heupen valt en met een hakje de broek nog steeds bijna tot aan de grond komt is fijn. Je kunt er een riempje doorheen doen dus alsnog hoger dragen is een optie.

Vixen rode broek en hartjes truitje is écht liefde. De broek is enorm, lijkt op een rok, fijne koele stof en prima verstelbaar, het truitje lange genoeg en zacht. Super.

Tamaris schoenen voor een 2de keer gekocht, paar jaar terug hetzelfde model met een iets hoger hakje. Loopt vanaf het eerste moment soepel en comfortabel.

Vixen bijenvest is heel lief, zacht en warm genoeg. Lengte is ook prima.

Banned Pina Colada viel helaas tegen. Zelfs in een M viel hij aan de bovenkant nog ruim en de stof vond ik niet bijzonder prettig voelen. Zonde want het model is top.

Banned pinafore zelfde verhaal, te ruim.

Banned Alice Blossom viel dan weer goed. Ietwat wiggle room bij de taille maar niet teveel en sluit verder mooi aan. Het bijgeleverde riempje was alleen met geen mogelijkheid dicht te krijgen, zo klein.

Al met al weer wat mooie nieuwigheid in de kast :)

 | 

nl

Kan niet zonder

Ondertussen het 2de paar. Ik kan niet zonder. Zitten gemakkelijk en staan elegant. Ze maken bij mij meestal de outfit compleet.

 | 

nl

Iets teveel gekocht. :-)

Laatste tijd weer zulke mooie spullen op Top Vintage, ben mij iets te buiten gegaan.

De groene schoenen zijn prachtig, zitten lekker maar de kleur is helaas anders groen dan op de foto. Weet nog niet waar ik ze bij kan dragen, maar hopen op een bijpassende jurk o.d.
De zwarte schoenen zat ik al heel lang op te wachten, want mijn oude paar is wel echt versleten. Hakken zijn iets lager, maar dat is eigenlijk ook wel prima.
De Valerie Swing dress in drie kleuren besteld, super leuke zomer jurk. En nu ook in het groen verkrijgbaar, ik vermoed een match met de schoenen.
The Frenchie off shoulder maat S zat behoorlijk strak bij mij. Ik vraag mij af hoe dat past als je wel een behoorlijke boezem hebt. Ik heb 'm helaas terug moeten sturen
Safari Button dress, even wennen aan de stof, maar te leuk om niet te houden.
De Spring midi skirt is een heerlijk luchtige zomerrok. Ondanks de onderrok wel nog licht doorschijnend.

 | 

Laatst bewonderd
Laatst bewonderd