Collectif Clothing
50s Kala Tahiti Palm Sarong Skirt in Green
Deze 50s Kala Tahiti Palm Sarong Skirt is een opvallend rokje geïnspireerd op de Tiki Sarong rokken uit de jaren 50!
Deze tropische beauty zal je dag zeker opfleuren! Uitgevoerd in een licht stretchy katoenmix met een opvallende groene print voor een perfecte pasvorm. Draag haar op een zonnige dag naar het strand of trek je high heels aan en draag haar naar een feestje, it's always Kala time!
- Vaste overslag
- Plooitjes
- Ritssluiting achterzijde
- Onze black beauty Ava is 1,69 m
- De afgebeelde top en oorbellen zijn niet verkrijgbaar in onze shop
- 97% Katoen
- 3% Elastane
- Handwas binnenste buiten lauw (niet in water laten staan)
- Binnenste buiten wassen
- Wasmachine 30c fijn wasprogramma
- Niet laten reinigen bij stomerij
- Niet in droger
- Strijken binnenste buiten lauw
Fantastic
Green is beautiful! Perfect seize as i followed TopVintage advice. Love the cats!! Xxx
Ik ben fan!
Ik ben één van die vrouwen die niet van winkelen houdt. Op zaterdagmiddag, slenteren door drukke winkelstraten, pashokje in, pashokje uit. Brrr.
Maar dat betekend niet dat ik niet van mooie kleding hou en dat heb ik zeker gevonden! Wat zit jullie kleding mij (met mijn fruitschaal-lichaam laat ik het maar noemen) ontzettend mooi! Zo mooi dat ik alles lekker hou!
Vooral met de rok en de broeken ben ik superblij. Ze zitten alledrie als gegoten en werken alledrie dat buikje weg. De broeken zitten daarbij strak, maar erg comfortabel.
En ik vind de tops zo gaaf, vooral die met de autoprint en de blauwe met vogelprint zitten als gegoten.
Het bruine truitje met blauwe off schoulder band is van zulk lekker zacht katoen en zit heerlijk. Wel ietwat korter dan de andere truitjes, maar met de hoge spijkerbroek een geweldige combi.
De shirtjes zijn leuk, maar jammer dat ze niet van katoen zijn. Maar daar had ik zelf beter op moeten letten. Denk dat ze door het materiaal van de zomer wel erg warm en zweterig aan zullen gaan voelen.
Ik ben in ieder geval al helemaal fan en ga zeker vaker bestellen! (Mijn wishlist puilt al uit!)
Blijft top hier!
De schoentjes zijn zo uniek dacht eerst te smal maar ze zitten toch wel goed. Het groene rokje is de max. De kleuren zijn mooi helder en door de stretch past Hey mooi aan! Valt op de knie.
Het groene kleedje is heel speels en stijlvol zalig om aan te doen!
Dus ik kijk weeral uit naar de volgende aankoop!
Dank je voor de steeds mooie verpakking el de leuke verrassingen erbij
Vrolijke sexy rok
Wat een mooie rok, volgt je rondingen als een soort pencill rok. Maar deze kleedt super af!
De stof is erg mooi van kleur, precies als op de foto.
Mooie ZOMER???? Kleding.
Mooie rok, waar ik ook vd zelfde stof een jurk van heb. Zit perfect! En nog net op de valreep in mijn maat kunnen bestellen. Jurkje al een paar weken in huis. Alleen, Waar blijft de Zomer!!!
Topvintage süchtig
Vor über einem Jahr habe ich Topvintage für mich entdeckt und bisher liebe ich jedes einzelne Teil, was ich hier gekauft habe
einfach nur toll
Wie immer voll begeistert,schnelle Lieferung und soooooooooo schön.Rock passt und sitzt Perfeckt.Die Tasche sehr schick und die Jäckchen super weich,angenehm zu tragen.Danke
Grün ist wunderschön!
Wunderschöner Rock. Ist bequem und von angenehmer Länge. Er passt perfekt zu dem schwarzen Top und dem grünen Bolero.
PS: Wenn man zwischen 40 und 42 bei einer Größe von 1,79 hat, wäre die L vollkommen ausreichend.
In Love !!!
goede kwaliteit, draagt comfortabel, zeer content!! (van alle producten)
Disappointment for the 1st time
Not the skirt, but the service : last month I ordered a M size and it was too big so I returned it explicitly asking for a S but I only got my money back ... the item was on sale so today I had to order the S ..for the full price, the sale being gone in between. Not cool TopVintage :/
Dear C., I'm so sorry the exchange went wrong. Please accept our apologies! I will contact you today.
Kind regards,
Nicole
Customer Service
Erg leuke site met prachtige artikelen en zeer klantgericht! Ik heb mijn bikini echter twee keer gedragen en nu al steken beide beugels van het bovenstukje door de stof heen en dat zit niet lekker.