Ruby Shoo
60s Tanya Pumps in Navy and White
Ruby Shoo did it again! Deze 60s Tanya Pumps zijn gewoonweg prachtig!
Jouw retro look is niet compleet zonder deze beauty's aan je voetjes! Uitgevoerd in een mooi donkerblauw stofje met een wit gestreept printje. De opvallende rode bloemapplicatie zorgt voor een extra vintage touch, zó schattig! Buiten het feit dat ze er fantastisch uitzien, zitten ze ook nog eens heerlijk door de zachte binnenzool en de stevige hak. L-O-V-E!
- Ronde neusjes
- Verstelbaar enkelbandje
- Zilverkleurig gespje
- Mooie ronde hak
- Comfortabel voetbed
- Anti-slip zool
- Stof
- Zilverkleurig onedel metaal
- Zool rubber
- Vermijd contact met water/parfum/schoonmaakmiddel
love vintage !!!!
perfecte outfit, super kwaliteit,snelle levering,mooie site,goed passende maten,schoenen zitten super. love it !!!!!
Happy Shopper!
Vandaag mijn aankoop binnen gekregen en ik kon niet gelukkiger zijn.
Zo leuk verpakt met een kleine verrassing in de doosjes.
Alles past perfect! De rokken sluiten zo mooi aan, de top zit goed en voelt heerlijk aan. De schoenen maken het compleet.
Dankjewel.
Sweet
Prachtige mooie jurk van fijn materiaal. Ik heb normaal maat 38 en draag deze jurk nu in maat 14.
De schoenen zal ik moeten ruilen. Ze vallen vrij krap. Normaal maat 38 maar hoop dat ik snel maat 39 binnen krijg. Ze zijn erg mooi!
Bedankt, een nieuwe vaste klant
Koopziek whahaha!
Ik ben een beetje koopziek, met al dat moois wat topvintage te bieden heeft.
Het groene bloesje is een plaatje, neem wel een maat groter zodat de knoopjes niet wijken bij een grotere cupmaat.
De schoenen van ruby shoo's zijn altijd een winner. Maar wel zooltjes nodig, omdat de blauw rode net tikkie te hoog voor me zijn.