
Vixen 50s Kara Check Coat in Black and Brown
Zit je tussen 2 maten in en draag je graag dikkere truien? Dan raden wij het aan om de grotere maat te nemen.
Onze maatindicatie: | EU | Borst | Taille | Mouw | Lengte | |
---|---|---|---|---|---|---|
XS |
Tijdelijk uitverkocht!
|
34 | 46 | 37 | 62 | 102 |
S |
Tijdelijk uitverkocht!
|
36 | 48 | 39 | 62 | 103 |
M | 38 | 50 | 41 | 62 | 104 | |
L | 40 | 53 | 44 | 63 | 105 | |
XL | 42 | 56 | 47 | 63 | 105 | |
XXL | 44 | 59 | 50 | 64 | 106 | |
3XL | 46 | 62 | 53 | 65 | 107 | |
4XL | 48 | 65 | 56 | 66 | 108 |
Deze jas wordt liggend, aan de voorzijde opgemeten. Vergelijk opgegeven maten met een goed zittende JAS (niet je lichaam) als hulpmiddel voor het bepalen van de juiste maat.
Dit is onze eigen maattabel: deze jas is door onze TopVintage dames gepast.
Maak een statement dit najaar met deze 50s Kara Check Coat in Black and Brown! Deze pracht mantel heeft een elegante semi-swing stijl, dubbele knopen, een afneembaar striklint waarmee je het accent op je taille kunt leggen en een klassieke revers kraag met stijlvol, zwart, afneembaar 'faux' fur, wauw! Uitgevoerd in een soepele en zachte stof met een vleugje wol (stretcht niet) voorzien van een ruitpatroon in verschillende bruintinten en is volledig gevoerd in zwart. 'Blending into the crowd'? Waarom zou je, als je ook voor een stijlvol statement piece kunt kiezen! ;-)
- Semi-swing stijl
- Afneembare 'faux' bont kraag
- Lange mouwen
- Dubbele knopenreeks
- Afneembaar striklint
- Steekzakjes
- Geheel gevoerd
- Valt bij een lengte van 1,70 m over de knie
- Gratis verzending binnen NL, BE, DE, AT, FR, LU & UK
naar alle overige landen gratis verzending vanaf € 250 - Ma - Vrij vóór 21.00 uur besteld = directe verzending in Nederland
in alle overige landen vóór 15.30 uur
Duitsland vóór 23.59 uur besteld, levering binnen 48 uur - Altijd de juiste maat dankzij uniek maatadvies!
Elk artikel wordt opgemeten en gepast - 30 dagen zichttermijn
Niet tevreden? Geld retour! - Alles over onze retour service
- 100% Voering polyester
- 95% Polyester
- 5% Wol
- Dry clean
- Niet in droger
- Niet strijken
- Niet bleken