Werkdagen voor 16.30 uur besteld = zelfde dag verzonden
Gratis verzending vanaf €49
Unieke maattabellen
altijd de juiste maat!
Shop nu & betaal later








Bunny 50s Lulu Cherry Swing Dress in Black
Zit je tussen twee maten in en heb je een volle cup (D+)? Neem dan de grotere maat. De stof stretcht amper.
Onze maatindicatie: | EU | Borst | Taille | Lengte vanaf oksel | |
---|---|---|---|---|---|
XS | 34 - 36 | 82 - 88 | 66 - 72 | 78 | |
S | 36 - 38 | 86 - 92 | 70 - 76 | 80 | |
M | 38 - 40 | 90 - 96 | 74 - 80 | 81 | |
L | 40 - 42 | 94 - 102 | 78 - 86 | 82 | |
XL | 42 - 44 | 100 - 108 | 84 - 92 | 83 |
Deze 50s Lulu Cherry Swing Dress wordt het pronkstuk voor de rockabella's onder ons!
Trek je pumps maar aan en zet je favoriete plaat maar op want het is tijd om te dansen van vreugde! De aansluitende top en swing rok zorgen ervoor dat jij een super vrouwelijk silhouet hebt, oh la la. Het lijkt alsof het een doorknoop jurk is maar niets is minder waar; het is een reeks ''faux'' knopen. De stevige doch soepel vallende, zwarte katoenmix heeft een lichte stretch en is een genot om te dragen. Oh, en heb je dat prachtige borduursel al gezien?! Baby doll, let's rock and roll!
- V-halslijn
- Reeks ''faux'' knopen
- Rits- en haaksluiting achterzijde
- Gevoerde top
- Onze stunning redhead Miss Victory Violet is 1,70 m
- De afgebeelde accessoires zijn niet verkrijgbaar in onze shop
- Gratis verzending* naar Nederland en België
- Werkdagen voor 17.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
- Unieke maattabellen, altijd de juiste maat
- Elke werkdag nieuwe artikelen
- Niet tevreden? Geld retour!
- Shop nu & betaal later
- Eenvoudig retourneren
- 98% Katoen
- 2% Elastane
- Handwas binnenste buiten lauw (niet in water laten staan)
- Binnenste buiten wassen
- Wasmachine 30c fijn wasprogramma
- Niet laten reinigen bij stomerij
- Niet in droger
- Strijken binnenste buiten lauw
Heel bijzonder om eindelijk een zwart zomerjurkje te hebben. Dat droeg ik zelden meer als de temperaturen omhoog gingen, hooguit nog in een rok. Maar ik maak voor dit jurkje graag een uitzondering.
Erg schattig modelletje. Hij valt bij mij ietwat krap aan de bovenkant, maar dat probleem heb ik erg vaak. Mijn lijf is een duidelijke 8, mijn borstmaat valt meestal in een 10. En dit stofje stretch absoluut niet. Maar met een kanten beha komt het *net* goed.
Dun, luchtig stofje dat toch net dik genoeg is zodat het niet doorschijnt. Leuk werkje bovenin en valt erg mooi in de taille. Mijn strappy sandals staan al klaar!
Leuke jurk, lekker luchtig voor de zomer. Eenvoudig maar toch net even anders. En ik draag graag zwart, dus leuk om ook eens een retro zomerjurk in het zwart te zien.
Moet wel zeggen dat de maattabel er dit keer toch echt naast zit. Volgens de tabel zou ik een L moeten hebben, zowel voor borst als taille. Twijfelde al heel erg, dus heb zowel een M als een L besteld. De L verzuip ik in, zelfs de M zit niet bijzonder strak. Twijfel nog of ik hem ga houden, zou hem onder de oksels iets in moeten nemen. Maar verder alles weer in orde :)
Beste Alianne, wat vervelend dat de maattabel niet helemaal klopt. Mijn excuses hiervoor! Ik zal direct contact met je opnemen om dit samen met je te bespreken.
Groetjes,
Auke
Klantenservice
Das Kleid ist wirklich traumhaft schön. Es sitzt hervorragend, mogelt ein paar Kilos weg und der Stoff ist angenehm zu tragen. Auch der Umtausch von Größe L zu M hat sehr gut geklappt. Leider sind direkt beim ersten Tragen die Hälfte der Knöpfe abgefallen und auch die restlichen baumeln nur noch lose vor sich hin. Bei dem Preis sollte so etwas eigentlich nicht passieren.
Hallo Natascha, entschuldigen Sie uns bitte dass die Knöpfe sofort abgefallen sind, darf nicht passieren! Ich werde Sie heute noch kontaktieren. :-)
Liebe Grüße,
Alexandra
Kundenservice
Was m'n eerste reactie toen ik de jurken uitpakte. De zwarte jurk met rode knoppen had ik in een maat L besteld, maar paste precies goed met mijn maat 42/44. Hij is prachtig! De zwarte jurk met bloemen is in het echt nog mooier dan op de foto's, je voelt je er op en top vrouw in :)
De witte met bloemen is perfect voor de zomer en de kersenjurk is een droom. Lekker luchtig en mooie pasvorm.
Ik voel me mooi in de jurken, ze sluiten mooi aan bij de taille en lopen dan wijder uit naar beneden. En de service van topvintage is natuurlijk zoals altijd weer the best ever :)