Werkdagen voor 16.30 uur besteld = zelfde dag verzonden
Gratis verzending vanaf €49
Unieke maattabellen
altijd de juiste maat!
Shop nu & betaal later






Vixen 50s Rosabeth Gypsy Tea Rose Wrap Dress in Black
Zit je tussen twee maten in? Neem dan liever de grotere maat voor een mooie overslag. De stof heeft een lichte stretch.
Onze maatindicatie: | EU | Lengte | |
---|---|---|---|
XS | 34 | 106 | |
S | 36 | 107 | |
M | 38 | 108 | |
L | 40 | 108 | |
XL | 42 | 109 | |
XXL | 44 | 109 | |
3XL | 46 | 110 | |
4XL | 48 | 110 |
Wanneer je jezelf opmeet, je eigen maten opzoekt in deze tabel en onze eventuele TIP! opvolgt, ben je 99% zeker van de juiste maat in deze jurk.
Dit is onze eigen maattabel: deze jurk is opgemeten én door onze TopVintage dames gepast.
Sunny days are coming; zorg er maar voor dat deze 50s Rosabeth Gypsy Tea Rose Wrap Dress in Black in je kast hangt! Deze wikkel beauty is voorzien van elegante kapmouwtjes, een prachtige bloemenprint met hier en daar een libelle en lieveheersbeestje en is ook nog eens super flatterend dankzij het zwierige rokje. Het soepel vallende, gladde zwarte stofje (stretcht licht) is een genot om te dragen. Omarm de zomer met Rosabeth!
- Wikkel model
- Kapmouwtjes
- Vaste strikbanden
- Geen rits
- Valt bij een lengte van 1,70 m net over de knie
- Gratis verzending* naar Nederland en België
- Werkdagen voor 17.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
- Unieke maattabellen, altijd de juiste maat
- Elke werkdag nieuwe artikelen
- Niet tevreden? Geld retour!
- Shop nu & betaal later
- Eenvoudig retourneren
- 95% Polyester
- 5% Elastane
- Handwas binnenste buiten lauw (niet in water laten staan)
- Binnenste buiten wassen
- Was donkere kleuren apart
- Wasmachine 30c fijn wasprogramma
- Niet laten reinigen bij stomerij
- Niet in droger
- Strijken binnenste buiten lauw
- Niet bleken
De zwarte van Vixen vond ik qua pasvorm niet passen helaas. Wel een fijn stofje.
De jurk van Blutgeschwister is passend bij de heupen maar bij de borst veel te groot. De stof is wel heerlijk.
De mint jurk van Vintage Chic is een hele mooie jurk maar deed me ergens toch teveel denken aan het bloemetjesgordijn van mijn oma. De pasvorm was wel geweldig, al had ik nu een maat te groot te pakken helaas. Ik stuur deze retour en wacht tot de blauwe weer op voorraad komt. En die dan in een maatje kleiner.
De jurk van Smashed Lemon zat leuk maar vond ik qua stof toch te opvallend voor mijn doen. Dus die helaas retour.
De jumpsuit is fantastisch. Uit mijn comfortzone maar hij zit heerlijk. Zachte stof en hele leuke print. De pasvorm is helemaal goed, zelfs 6 maanden zwanger staat het heel leuk!