Pinup Couture 40s Cutiepie T-Strap D'Orsay Pink Satin platform pumps
Retro 40s Cutiepie T-Strap D'Orsay Pink Satin platform pumps van Pinup Couture. In samenwerking met Bordello heeft Pin up Girl haar eigen collectie schoenen Pinup Couture Shoes die perfect passen bij de kleding collectie!
Deze zijn superzoet! Vintage inspired zgn. T-Strap pumps in licht roze satijn. Sexy model met het bandje dwars over de wreef en open aan weerszijden zodat je de welving van je voet ziet 'D'Orsay' met een semi rond kort neusje met een klein strikje. Zogenaamde platform pumps met een verborgen plateauzool, waardoor ze niet zo hoog zijn als ze lijken (klik hieronder op de tab: maattabel voor alle afmetingen!). De voering van kunstleer heeft een pittig tijgerprintje en een comfortabel voetbed, de hak is sierlijk vorm gegeven.
Deze Cuties maken elke retro outfit af en zijn ook heel mooi als trouwschoentje! Kim draagt ze hier met onze Sweet Dreams dress van Stop Staring!.
Ook verkrijgbaar in Black & Red!
- Service
- Maattabel & Pasvorm
- Care & Materiaal
- Gratis verzending Nederland ~ België ~ Duitsland ~ Luxemburg va €99!
- Ma - Vrij vóór 16.00 uur besteld = directe verzending
(België tot 14.30 uur ivm andere bezorgservice) - Niet goed? Geld retour!
- 14 dagen zichttermijn na ontvangst
- Alles over onze retour policy






































